Projeler

Projeler

Özel proje çalışmalarımızda riskleri en aza indirmek ve proje başarısını en üst düzeye çıkarmaktır. Özel yazılım projelerinde takip ettiğimiz genel çerçeve ise;

Analiz : Kurumunuzun ihtiyaçlarını dinleyerek ve gözlemleyerek, ne tür yazılımlara ihtiyaç duyulduğuna karar veriyoruz. Kurumunuza özel projeleri hayata geçirmek için öncelikle, hangi süreçlerin yazılım ile kontrol edileceğini, kullanıcıların kimler olacağı gibi detaylar ışığında oluşturulan proje kapsam dokümanını sizlere sunuyor ve size uygun çözümün seçimini yapıyoruz.

Planlama : Özel Yazılım Geliştirme'de yaptığımız detaylı analiz sonucunda elde edilen verilere dayanarak tasarım sürecini tasarlıyor ve geçeceğimiz aşamaları belirliyoruz. Aynı zamanda kaynakları ve kullanım süresini planlayarak minimum yatırımla maksimum verim almanızı sağlıyoruz.

Özel Yazılım Geliştirme : Sürecin planlanan zamana uygun olarak devam etmesi aşamasında, belirlenen periyotlarda proje testlerini gerçekleştiriyor ve sonuçlarını sizlere sunuyoruz. Gerekli görürsek prototiplerin sizin tarafınızdan değerlendirilmesini de sağlıyoruz.

Kabul Testleri : Ekibimiz tarafından yapılan testlerin tamamlanması ile birlikte firmanızın gerçek ortamında kabul testi aşamasına geçilir. Son düzeltmeler yapıldıktan sonra proje, planlama aşamasında belirlenen zaman sınırı içerisinde kullanıma hazır olarak tarafınıza teslim edilir.

Profesyonel ekibimiz, proje tamamlandıktan sonra ortaya çıkabilecek sorunları çözmenize yardımcı olmak için 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.