Hakkımızda

Güven, sadelik ve başarı

BAYRİ kurumsal müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak amacıyla Mart 2021'de kurulmuştur. Günümüze kadar çeşitli firmalara gerek operasyonel gerekse danışmanlık yaparak birçok projeyede varlık göstermiştir.

BAYRİ sektörüne ait her türlü hizmet hakkında müşterilerini memnun etmek için var gücüyle çalışmaktadır. Bankacılık teknolojileri, web sitesi tasarımı, native mobil uygulamalar ve web uygulamaları olmak üzere yazılım geliştirme hizmetlerini uzman kadrosuyla müşterilerine sunmaktadır.

Firma olarak sizlere en uygun ve ideal çözümleri sunmaktan her zaman mutluluk duyarız.
Bayri
Bayri
Bayri

Değerlerimiz

BAYRİ olarak samimiyete değer veriyor ve inanıyoruz. Samimiyete verdiğimiz değer nedeniyle müşterilerimizle ilişkilerimiz her zaman sıcak olmuş ve bu nedenle müşterilerimizi güvende hissettirmiştir.

Samimiyetin yanı sıra bir işi doğru ve hakkıyla yapmaya inanıyoruz. Müşterilerimize daha kaliteli yazılım ve destek sağlamak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmaya kararlıyız.

Son olarak, ne olursa olsun müşterilerimize karşı dürüst olmak en önemli değerimizdir. Müşterilerimizi doğru yola yönlendirmek, gereğinden fazla iş yapmamalarını sağlamak ve müşterilerimize en doğru çözümleri sunmak tek görevimizdir.

Bunların yanı sıra BAYRİ olarak adil, paylaşımcı, saygılı ve öğretici olmaya önem veriyoruz.